Apie projektą

Bazilijonų namai - tai Vilniaus Senamiesčio širdyje, adresu Bazilijonų g. 3, besikuriantys butai ir komercinės patalpos. Bazilijonų gatvės pastatai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o rekonstruojamasis namas stovi nuo XX amžiaus ir turi romantizmo bei istorizmo atspindį.

Šis projektas yra skirtas vertinantiems kultūrą, patogų susisiekimą, gerai išvystytą infrastruktūrą, laisvalaikio praleidimo galimybes. Gyvendami šiame name Jūs pajusite nenuilstamą kultūros dvasią. Jausitės būdami Vilniaus miesto senamiesčio dalimi, nes šio projekto geografinė vieta suteikia gyventojams galimybę mėgautis ramybe ir šalia bundančia gamta nors ir gyvenant pačiame miesto centre. Ieškantys patogumo, romantikos bei miesto dinamikos galės įsilieti, stebėti bei dalyvauti pulsuojančiame miesto ritme.

Plėtojantiems ir ieškantiems puikios verslo investicijos – tai itin puiki galimybė pasinaudoti puikia geografine padėtimi ir dideliu ne tik vietinių, bet ir atvykstančių turistų srautu.

Nuliniame aukšte planuojamos komercinės patalpos, taipogi gyventojų patogumui bus įrengti nedideli sandėliukai.

Projektą sudaro 50 butų, iš kurių atsiveria Vilniaus Senamiesčio peizažai.

Pastato trečiame ir pastogės aukštuose esančių butų langai žvelgia į Vilniaus senamiesčio bokštus ir į vienintelius išlikusius senosios Vilniaus gynybinės sienos vartus – Aušros vartus, kurie buvo pastatyti XVI a.

Kapitaliai remontuojamo pastato statybai naudojamos ypač kokybiškos statybinės ir apdailos medžiagos, subtiliai parinktos profesionalių architektų.

Pastato laiptinės įrengiamos prabangiai ir kokybiškai. Įrengiami liftai.

Projekto statybos pradžia – 2017 m. vasara., planuojama pabaiga – 2018 m. pabaiga.