Apie projektą

Bazilijonų namai - tai Vilniaus Senamiesčio širdyje, adresu Bazilijonų g. 3, besikuriantys butai. Bazilijonų gatvės pastatai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o rekonstruojamasis namas stovi nuo XX amžiaus ir turi romantizmo bei istorizmo atspindį.

Šis projektas yra skirtas vertinantiems kultūrą, patogų susisiekimą, gerai išvystytą infrastruktūrą, laisvalaikio praleidimo galimybes. Gyvendami šiame name Jūs pajusite nenuilstamą kultūros dvasią. Jausitės būdami Vilniaus miesto senamiesčio dalimi, nes šio projekto geografinė vieta suteikia gyventojams galimybę mėgautis ramybe ir šalia bundančia gamta nors ir gyvenant pačiame miesto centre. Ieškantys patogumo, romantikos bei miesto dinamikos galės įsilieti, stebėti bei dalyvauti pulsuojančiame miesto ritme.

Plėtojantiems ir ieškantiems puikios verslo investicijos – tai itin gera galimybė pasinaudoti centrine geografine padėtimi ir dideliu ne tik vietinių, bet ir atvykstančių turistų srautu.

Bazilijonų namų rūsyje planuojamos komercinės patalpos, taipogi gyventojų patogumui bus įrengti nedideli sandėliukai.

Projektą sudaro 65 butai, iš kurių atsiveria Vilniaus Senamiesčio peizažai. Taip pat šie butai turi išskirtinai aukštas lubas - 3,70 - 5,50 m.

Pastato trečiame ir pastogės aukštuose esančių butų langai žvelgia į Vilniaus senamiesčio bokštus ir į vienintelius išlikusius senosios Vilniaus gynybinės sienos vartus – Aušros vartus, kurie buvo pastatyti XVI a.

Kapitaliai remontuojamo pastato statybai naudojamos ypač kokybiškos statybinės ir apdailos medžiagos, subtiliai parinktos profesionalių architektų.

Pastato laiptinės įrengiamos prabangiai ir kokybiškai. Visose laiptinėse įrengiami liftai, besileidžiantys iki rūsio.

Projektas baigtas – 2020 m.TECHNINĖS DETALĖS:

- centrinis kolektorinis šildymas, grindinis šildymas

- keraminių čerpių stogo danga

- betoninės perdangos

-mediniai dviejų stiklo paketų langai, su papildoma garso izoliacija į gatvės pusę

-natūralaus akmens danga laiptinėse

-silikatinių plytų tarpbutinės pertvaros

-butuose įrengtas išlyginamasis sluoksnis, vidinės pertvaros, išvedžiojama elektros insitaliacija, nutinkuotos sienos